Züber Lokma – Ezmeli Meyve Topları

Katkı maddeleri deposu olmuş, şüpheli, zararlı ve haram maddelerden geçilmeyen çikolata ve tatlı atıştırmalıklarla dolu marketlerimiz. Özellikle bayan kardeşlerimiz veryansın ediyor çocuklarına sağlıklı ve helal alternatifler bulamamaktan dolayı. Ne yalan söyleyelim haklılardı. Fakat haksız duruma düştüler. Çünkü helal ve sağlıklı piyasasına an itibariyle bir marka daha dahil oldu. 👉 Züber Fındık Kaplı, Fıstık Ezmeli meyve topu, Antep Fıstığı Kaplı, Kakaolu Fındık Ezmeli meyve topu ve H. Cevizi Kaplı, Kakaolu Fındık Ezmeli meyve topu👈

Züber marka meyve, protein ve sebze barlarını incelemiştik. Buradaki ürün de bu barlara benzer sağlıklı ve helal atıştırmalıklar. Peki ne benzerlikleri var? Gluten ve laktoz içermiyor. Buğday yerine nohut unu kullanılmıştır. Laktoz intoleransı olan ve çölyak hastaları için ideal bir atıştırmalıktır. Katkı maddeleri, renklendiriciler ve koruyucular içermemektedir. Hayvansal bir ürün içermediği için veganlar ve vejetaryenler için de uygundur. Şeker, glikoz şurubu ve tatlandırıcılar içermemektedir. Şeker yerine içerisinde hurma bulunmaktadır. Kakao ihtiyacını karşılamak için kakao tozu ve kakao yağı bulunmaktadır.

Su geldi teyemmüm bozuldu! Atiye Laçin ve Züber lokma gibi ürünler başta olmak üzere güvenilir helal sertifikalı ürünler de piyasaya çıkmaktalar. Bundan sonra kimsenin bahanesinin kalmayacağı bir dönemdeyiz.

Araştırmadan içerik okumadan bir şey almayalım✋

Züber doğal meyve ve protein barları ile ilgili paylaşımımızı incelemek için tıklayınız.

#helal #helalraporu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir